Голф празници » Виетнам » Nha Trang » Nha Trang Golf Tour

Nha Trang голф турнеја

 • Време: 5 дена 4 ноќи
 • Цена: USD / голф
 • Nha Trang голф турнеја 5 дена 4 ноќи е еден од најдобрите голф турнеја во Nha Trang искуство 3 фантастичен голф: Дијамант Беј Golf Resort, Голф Vinpearl Nha Trang & KN голф Линкови Cam Ranh. Релаксирачки на плажа & Уживајте голф

 • Nha Trang Golf Tour
 • Прочитајте ги Nha Trang голф турнеја Маршрутата

  Започне Локација: Nha Trang
  Турнеја Должина: 5 Дена (Должина може да се прилагоди)
  Цена од: USD / голф (група база 4 голфери)

   

  Група Тип

  Цените се по лице & цитирани во американскиот долар. Со важност до 31 Декември 2018
  Специјална понуда за приватна група

  4 голфери 8 голфери 12 голфери

  Еден додаток

  Голф пакет (Делничен ден)
  Голф пакет (Викенд)

   

  Подмножества:

  • Сместување (Твин Сподели соба)
  • Дневен Појадок во хотел. Прехрана што укажува:
   (Б – Појадок, На – ручек, D – Вечера)
  • Зелена такса надомест Caddy, удел кошничка (кабриолет) за 18 дупка
  • 01 Caddy по 01 играч на голф
  • 03 рунди на голф, како покажува
  • Локален водич зборуваат англиски
  • Без скриени трошоци, без дополнителна претплата
  • Приватен автомобил што укажува (аеродром, земјиште (трансфер за вечера), само голф)
  • 02 шише на ден по лице
  • данок & Откупот

   

  Исклучувања:

  • меѓународна авионска карта,
  • Одделен регистрација во, доцна проверете
  • пијалок, оброк, Патничко осигурување, Совети за возачот, водич & Caddy
  • Гледачот надомест за не играч на голф
  • трансакција плаќање или плаќање банкарски трансфер (Визната такса = 2.8%) – надоместоците за трансфер на пари
  • надомест документ (+5 Долари на човекот) и виза печат плаќање (25 USD / печат)
  • Други услуги кои не се споменати погоре
  • Не наплата неискористените услуги

   

  Препорачува Хотели:

  Имаме широк спектар на 3 - 5 ѕвезда хотели се достапни. Да ги задоволат вашите преференции и буџет ве молиме контактирајте не за понатамошни информации.

   

  Препорачува курсеви:

   

  Дополнителни информации:

  • Ова ексклузивно пакет ќе ви доведува до Nha Trang голф турнеја 5 дена 4 ноќи 3 круга во Nha Trang Сити

   

  Nha Trang голф турнеја

   

   

  Други Голф Турс во Nha Trang

   

  Ден 1 : Arrival Nha Trang ()
  Your guide and driver welcome at Cam Ranh Airport and Transfer to Hotel. Проверете во хотелот. Ноќевање во Nha Trang.

  + Водич

   

  Ден 2 : Golf in Diamond Bay Golf Resort (Б)
  Појадок во хотел. Transfer and Play golf in Diamond Bay Golf Resort. Ноќевање во Nha Trang

  + Tee Време:

  + Оброци: Појадок

   

  Дијамант Беј Golf Resort

   

   

  Ден 3 : Golf in Vinpearl Golf Nha Trang (Б)
  Појадок во хотел. Пренос и играат голф во Голф Vinpearl Nha Trang. Ноќевање во Nha Trang.

  + Tee Време:

  + Оброци: Појадок

   

  Голф Vinpearl Nha Trang

   

  Ден 4 : Golf in KN Golf Links Cam Ranh (Б)
  Појадок во хотел. Пренос и играат голф во KN голф Линкови Cam Ranh. Ноќевање во Nha Trang

  + Tee Време:

  + Оброци: Појадок

   

  KN голф Линкови Cam Ranh

   

  Ден 5 : Заминување (Б)
  Појадок во хотел. Слободно време и слободно време. Проверете Хотел. Трансфер до аеродром за заминување. End Nha Trang Golf Tour

  + Водич

  + Оброци: Појадок

   

  Nha Trang Golf Tour Photo Gallery

 • Nha Trang Golf Tour
 • Nha Trang Golf Tour
 • Nha Trang Golf Tour

  Send us an Inquiry for the Nha Trang Golf Tour

    Општи информации:

   • Наслов:
   • * Име:
   • * Презиме:
   • Националноста:

    Вашите детали за контакт:

   • * Е-пошта:
   • Телефон:

    Турнеја Детали

   • Од Датум:
   • Да најдам:
   • Број на голфери:
   • Број на не-голфери:
   • Склопот на Хотел Тип на соба:
    • Дополнителни барања или опции:

     ЗАБЕЛЕШКА: Полињата означени со * се бара

  • Copyright @ 2020. Азија Патни услуги АД. Сите права се задржани